Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 72,00 m², oferta nr WLLOHA647

4 320 zł

60 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Adamowizna

Lokal użytkowy 72,00 m², oferta nr , WLLOHA647, Adamowizna
WLLOHA647 - zdjęcie nr 0
WLLOHA647 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

72,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą