Logo

Lokal gastronomiczny na sprzedaż, 98,76 m², oferta nr 4668/4112/OLS

1 363 000 zł

13 801 zł /m²

Rata 6 377 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Młynarska

Lokal gastronomiczny 98,76 m², oferta nr , 4668/4112/OLS, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Młynarska
4668/4112/OLS - zdjęcie nr 0
4668/4112/OLS - zdjęcie nr 1
4668/4112/OLS - zdjęcie nr 2
4668/4112/OLS - zdjęcie nr 3
4668/4112/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu gastronomicznego 98.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

13 801 zł

Powierzchnia:

98,76 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą