Logo

Lokal gastronomiczny do wynajęcia, 36,50 m², oferta nr 4182/3098/OLW

13 505 zł

370 zł /m²

Rata 63 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście

Lokal gastronomiczny 36,50 m², oferta nr , 4182/3098/OLW, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 1
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 3
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 4
4182/3098/OLW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

370 zł

Powierzchnia:

36,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą