Logo

Lokal gastronomiczny do wynajęcia, 60,12 m², oferta nr 9756/2089/OLW

4 500 zł

75 zł /m²

Rata 21 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty homfi

Skierdy, Modlińska

Lokal gastronomiczny 60,12 m², oferta nr , 9756/2089/OLW, Skierdy, Modlińska
9756/2089/OLW - zdjęcie nr 0
9756/2089/OLW - zdjęcie nr 1
9756/2089/OLW - zdjęcie nr 2
9756/2089/OLW - zdjęcie nr 3
9756/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu gastronomicznego 60.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

60,12 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą