Logo

Działka na sprzedaż, 2 985,00 m², oferta nr SGKEVY427

296 000 zł

99 zł /m²

Rata 1 385 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Żeliszew Duży

Działka 2 985,00 m², oferta nr , SGKEVY427, Żeliszew Duży
SGKEVY427 - zdjęcie nr 0
SGKEVY427 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2985 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

2 985,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą