Logo

Działka na sprzedaż, 4 800,00 m², oferta nr 51/7250/OGS

273 000 zł

57 zł /m²

Rata 1 277 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zachowice, Gliniana

Działka 4 800,00 m², oferta nr , 51/7250/OGS, Zachowice, Gliniana
51/7250/OGS - zdjęcie nr 0
51/7250/OGS - zdjęcie nr 1
51/7250/OGS - zdjęcie nr 2
51/7250/OGS - zdjęcie nr 3
51/7250/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

57 zł

Powierzchnia:

4 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą