Logo

Działka na sprzedaż, 3 900,00 m², oferta nr KMO-GS-2267

390 000 zł

100 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Morek Nieruchomości

Kołobrzeg, Szkolna

Działka 3 900,00 m², oferta nr , KMO-GS-2267, Kołobrzeg, Szkolna
KMO-GS-2267 - zdjęcie nr 0
KMO-GS-2267 - zdjęcie nr 1
KMO-GS-2267 - zdjęcie nr 2
KMO-GS-2267 - zdjęcie nr 3
KMO-GS-2267 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

3 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą