Logo

Działka na sprzedaż, 9 981,00 m², oferta nr SGRISA672

850 000 zł

85 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kamionek Wielki

Działka 9 981,00 m², oferta nr , SGRISA672, Kamionek Wielki
SGRISA672 - zdjęcie nr 0
SGRISA672 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 9981 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

85 zł

Powierzchnia:

9 981,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą