Logo

Działka na sprzedaż, 34 777,00 m², oferta nr PAN738388202

2 400 000 zł

69 zł /m²

Rata 11 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo, Przegalińska

Działka 34 777,00 m², oferta nr , PAN738388202, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo, Przegalińska
PAN738388202 - zdjęcie nr 0
PAN738388202 - zdjęcie nr 1
PAN738388202 - zdjęcie nr 2
PAN738388202 - zdjęcie nr 3
PAN738388202 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 34777 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

69 zł

Powierzchnia:

34 777,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą