Działka na sprzedaż, 3 094,00 m², oferta nr FRP-GS-199202
275 000 zł
89 zł /m²
Rata 1 287 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Nieruchomości Furman
Wałcz

6

Mapa
Cena za m²:
89 zł
Powierzchnia:
3 094,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą