Logo

Działka na sprzedaż, 1 166,00 m², oferta nr DRG-GS-272

524 700 zł

450 zł /m²

Rata 2 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty DRG Nieruchomości Południe

Ustroń

Działka 1 166,00 m², oferta nr , DRG-GS-272, Ustroń
DRG-GS-272 - zdjęcie nr 0
DRG-GS-272 - zdjęcie nr 1
DRG-GS-272 - zdjęcie nr 2
DRG-GS-272 - zdjęcie nr 3
DRG-GS-272 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1166 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

450 zł

Powierzchnia:

1 166,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą