Logo

Działka na sprzedaż, 1 123,00 m², oferta nr 21/13719/OGS

299 900 zł

267 zł /m²

Rata 1 403 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rzeszów, Budziwój, Senatorska

Działka 1 123,00 m², oferta nr , 21/13719/OGS, Rzeszów, Budziwój, Senatorska
21/13719/OGS - zdjęcie nr 0
21/13719/OGS - zdjęcie nr 1
21/13719/OGS - zdjęcie nr 2
21/13719/OGS - zdjęcie nr 3
21/13719/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1123 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

267 zł

Powierzchnia:

1 123,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą