Logo

Działka na sprzedaż, 1 661,00 m², oferta nr 835900

230 000 zł

138 zł /m²

Rata 1 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1661 m², Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski

Lokalizacja działki 1661 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

138 zł

Powierzchnia:

1 661,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą