Logo

Działka na sprzedaż, 2 753,00 m², oferta nr 40363

195 400 zł

71 zł /m²

Rata 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2753 m², Osiek

Osiek

Działka 2 753,00 m², oferta nr , 40363, Osiek
40363 - zdjęcie nr 0
40363 - zdjęcie nr 1
40363 - zdjęcie nr 2
40363 - zdjęcie nr 3
40363 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2753 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

71 zł

Powierzchnia:

2 753,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą