Logo

Działka na sprzedaż, 1 290,00 m², oferta nr 10397/3098/OGS

476 010 zł

369 zł /m²

Rata 2 227 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Olszewnica Stara

Działka 1 290,00 m², oferta nr , 10397/3098/OGS, Olszewnica Stara
Galeria

Cena za m²:

369 zł

Powierzchnia:

1 290,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą