Logo

Działka na sprzedaż, 4 300,00 m², oferta nr FRP-GS-198306

369 800 zł

86 zł /m²

Rata 1 730 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Oborniki

Działka 4 300,00 m², oferta nr , FRP-GS-198306, Oborniki
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 2
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 3
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 4
FRP-GS-198306 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

86 zł

Powierzchnia:

4 300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą