Logo

Działka na sprzedaż, 1 263,00 m², oferta nr 26406/KRN/DZS-26503

87 147 zł

69 zł /m²

Rata 408 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowogard

Działka 1 263,00 m², oferta nr , 26406/KRN/DZS-26503, Nowogard
26406/KRN/DZS-26503 - zdjęcie nr 0
26406/KRN/DZS-26503 - zdjęcie nr 1
26406/KRN/DZS-26503 - zdjęcie nr 2
26406/KRN/DZS-26503 - zdjęcie nr 3
26406/KRN/DZS-26503 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1263 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

69 zł

Powierzchnia:

1 263,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą