Logo

Działka na sprzedaż, 4 800,00 m², oferta nr LER-GS-3546

439 000 zł

91 zł /m²

Rata 2 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Niemce

Działka 4 800,00 m², oferta nr , LER-GS-3546, Niemce
LER-GS-3546 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3546 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3546 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3546 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3546 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

91 zł

Powierzchnia:

4 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą