Logo

Działka na sprzedaż, 4 189,00 m², oferta nr ASR-GS-51302

629 000 zł

150 zł /m²

Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łańcut, Jana Cetnarskiego

Działka 4 189,00 m², oferta nr , ASR-GS-51302, Łańcut, Jana Cetnarskiego
ASR-GS-51302 - zdjęcie nr 0
ASR-GS-51302 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 4189 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

4 189,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą