Logo

Działka na sprzedaż, 2 724,00 m², oferta nr BESP-GS-14730-10

268 000 zł

98 zł /m²

Rata 1 254 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Dobroń

Działka 2 724,00 m², oferta nr , BESP-GS-14730-10, Dobroń
BESP-GS-14730-10 - zdjęcie nr 0
BESP-GS-14730-10 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2724 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

98 zł

Powierzchnia:

2 724,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą