Logo

Działka na sprzedaż, 1 495,00 m², oferta nr TB#124396067

373 750 zł

250 zł /m²

Rata 1 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty TopBrokers.pl

Wołomin

Działka 1 495,00 m², oferta nr , TB#124396067, Wołomin
TB#124396067 - zdjęcie nr 0
TB#124396067 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1495 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

1 495,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą