Logo

Działka na sprzedaż, 1 275,00 m², oferta nr TB#204505079

255 000 zł

200 zł /m²

Rata 1 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty TopBrokers.pl

Wołomin

Działka 1 275,00 m², oferta nr , TB#204505079, Wołomin
TB#204505079 - zdjęcie nr 0
TB#204505079 - zdjęcie nr 1
TB#204505079 - zdjęcie nr 2
TB#204505079 - zdjęcie nr 3
TB#204505079 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1275 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

1 275,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą