Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 2298/2145/OGS

95 000 zł

79 zł /m²

Rata 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Wojcieszyn

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 2298/2145/OGS, Wojcieszyn
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 0
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 1
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 2
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 3
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 4
2298/2145/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

79 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą