Logo

Działka na sprzedaż, 3 175,00 m², oferta nr SGNIDU298

330 000 zł

104 zł /m²

Rata 1 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Witkowice

Działka 3 175,00 m², oferta nr , SGNIDU298, Witkowice
SGNIDU298 - zdjęcie nr 0
SGNIDU298 - zdjęcie nr 1
SGNIDU298 - zdjęcie nr 2
SGNIDU298 - zdjęcie nr 3
SGNIDU298 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3175 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

104 zł

Powierzchnia:

3 175,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą