Logo

Działka na sprzedaż, 1 062,00 m², oferta nr PERA586

110 000 zł

104 zł /m²

Rata 515 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Trzebciny

Działka 1 062,00 m², oferta nr , PERA586, Trzebciny
PERA586 - zdjęcie nr 0
PERA586 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1062 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

104 zł

Powierzchnia:

1 062,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą