Logo

Działka na sprzedaż, 7 787,00 m², oferta nr GAMI485

450 000 zł

58 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Szadek

Działka 7 787,00 m², oferta nr , GAMI485, Szadek
GAMI485 - zdjęcie nr 0
GAMI485 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 7787 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

58 zł

Powierzchnia:

7 787,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą