Logo

Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr 9/17662/OGS

125 000 zł

83 zł /m²

Rata 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Prime Nest

Stara Wieś

Działka 1 500,00 m², oferta nr , 9/17662/OGS, Stara Wieś
9/17662/OGS - zdjęcie nr 0
9/17662/OGS - zdjęcie nr 1
9/17662/OGS - zdjęcie nr 2
9/17662/OGS - zdjęcie nr 3
9/17662/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

83 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą