Logo

Działka na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr DERA396

176 000 zł

220 zł /m²

Rata 823 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skierniewice

Działka 800,00 m², oferta nr , DERA396, Skierniewice
DERA396 - zdjęcie nr 0
DERA396 - zdjęcie nr 2
DERA396 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

220 zł

Powierzchnia:

800,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą