Logo

Działka na sprzedaż, 4 239,00 m², oferta nr SIMI332

678 000 zł

160 zł /m²

Rata 3 172 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sieradz

Działka 4 239,00 m², oferta nr , SIMI332, Sieradz
SIMI332 - zdjęcie nr 0
SIMI332 - zdjęcie nr 1
SIMI332 - zdjęcie nr 2
SIMI332 - zdjęcie nr 3
SIMI332 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4239 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

160 zł

Powierzchnia:

4 239,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą