Logo

Działka na sprzedaż, 7 428,00 m², oferta nr TAWA848

740 000 zł

100 zł /m²

Rata 3 462 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Secyminek

Działka 7 428,00 m², oferta nr , TAWA848, Secyminek
TAWA848 - zdjęcie nr 0
TAWA848 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 7428 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

7 428,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą