Logo

Działka na sprzedaż, 690,00 m², oferta nr BIMU651

4 150 000 zł

6 014 zł /m²

Rata 19 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Rzeszów

Działka 690,00 m², oferta nr , BIMU651, Rzeszów
BIMU651 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 690 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 014 zł

Powierzchnia:

690,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą