Logo

Działka na sprzedaż, 32 655,00 m², oferta nr 9429/3098/OGS

2 999 000 zł

92 zł /m²

Rata 14 032 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Runów

Działka 32 655,00 m², oferta nr , 9429/3098/OGS, Runów
9429/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9429/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9429/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

32 655,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą