Logo

Działka na sprzedaż, 3 138,00 m², oferta nr BAKO965

260 000 zł

83 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ruda

Działka 3 138,00 m², oferta nr , BAKO965, Ruda
BAKO965 - zdjęcie nr 0
BAKO965 - zdjęcie nr 2
BAKO965 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

83 zł

Powierzchnia:

3 138,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą