Logo

Działka na sprzedaż, 13 145,00 m², oferta nr JAKI834

2 100 000 zł

160 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Płochocin

Działka 13 145,00 m², oferta nr , JAKI834, Płochocin
JAKI834 - zdjęcie nr 0
JAKI834 - zdjęcie nr 1
JAKI834 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

160 zł

Powierzchnia:

13 145,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą