Logo

Działka na sprzedaż, 2 337,00 m², oferta nr CABA551

420 660 zł

180 zł /m²

Rata 1 968 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Płochocin

Działka 2 337,00 m², oferta nr , CABA551, Płochocin
CABA551 - zdjęcie nr 0
CABA551 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2337 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

2 337,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą