Logo

Działka na sprzedaż, 1 054,00 m², oferta nr WOHA599

99 000 zł

94 zł /m²

Rata 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Krzywonoga

Działka 1 054,00 m², oferta nr , WOHA599, Krzywonoga
WOHA599 - zdjęcie nr 0
WOHA599 - zdjęcie nr 1
WOHA599 - zdjęcie nr 2
WOHA599 - zdjęcie nr 3
WOHA599 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1054 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

94 zł

Powierzchnia:

1 054,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą