Logo

Działka na sprzedaż, 1 741,00 m², oferta nr FRP-GS-198281-1

170 000 zł

98 zł /m²

Rata 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Krajenka

Działka 1 741,00 m², oferta nr , FRP-GS-198281-1, Krajenka
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 2
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 3
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 4
FRP-GS-198281-1 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

98 zł

Powierzchnia:

1 741,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą