Logo

Działka na sprzedaż, 1 381,00 m², oferta nr GOBO314

249 000 zł

180 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jedlicze

Działka 1 381,00 m², oferta nr , GOBO314, Jedlicze
GOBO314 - zdjęcie nr 0
GOBO314 - zdjęcie nr 1
GOBO314 - zdjęcie nr 2
GOBO314 - zdjęcie nr 3
GOBO314 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1381 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

1 381,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą