Logo

Działka na sprzedaż, 2 185,00 m², oferta nr SYTA529

420 000 zł

192 zł /m²

Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jagodnia

Działka 2 185,00 m², oferta nr , SYTA529, Jagodnia
SYTA529 - zdjęcie nr 0
SYTA529 - zdjęcie nr 1
SYTA529 - zdjęcie nr 2
SYTA529 - zdjęcie nr 3
SYTA529 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2185 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

192 zł

Powierzchnia:

2 185,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą