Logo

Działka na sprzedaż, 3 680,00 m², oferta nr XUHO190

320 000 zł

87 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Dźwierzuty

Działka 3 680,00 m², oferta nr , XUHO190, Dźwierzuty
XUHO190 - zdjęcie nr 0
XUHO190 - zdjęcie nr 1
XUHO190 - zdjęcie nr 2
XUHO190 - zdjęcie nr 3
XUHO190 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3680 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

87 zł

Powierzchnia:

3 680,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą