Logo

Działka na sprzedaż, 3 062,00 m², oferta nr JEDI503

200 000 zł

65 zł /m²

Rata 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Dźwierzuty

Działka 3 062,00 m², oferta nr , JEDI503, Dźwierzuty
JEDI503 - zdjęcie nr 0
JEDI503 - zdjęcie nr 1
JEDI503 - zdjęcie nr 2
JEDI503 - zdjęcie nr 3
JEDI503 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3062 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

3 062,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą