Logo

Działka na sprzedaż, 3 004,00 m², oferta nr 24669

150 000 zł

50 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dygowo, Kołobrzeska

Działka 3 004,00 m², oferta nr , 24669, Dygowo, Kołobrzeska
24669 - zdjęcie nr 0
24669 - zdjęcie nr 1
24669 - zdjęcie nr 2
24669 - zdjęcie nr 3
24669 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3004 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

3 004,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą