Logo

Działka na sprzedaż, 1 350,00 m², oferta nr CODI720

185 000 zł

137 zł /m²

Rata 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Dubiecko

Działka 1 350,00 m², oferta nr , CODI720, Dubiecko
CODI720 - zdjęcie nr 0
CODI720 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

137 zł

Powierzchnia:

1 350,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą