Logo

Działka na sprzedaż, 25 000,00 m², oferta nr 23218/78/OGS

1 250 000 zł

50 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Dąbrówka

Działka 25 000,00 m², oferta nr , 23218/78/OGS, Dąbrówka
23218/78/OGS - zdjęcie nr 0
23218/78/OGS - zdjęcie nr 1
23218/78/OGS - zdjęcie nr 2
23218/78/OGS - zdjęcie nr 3
23218/78/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 25000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

25 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą