Logo

Działka na sprzedaż, 3 000,00 m², oferta nr WIL260918

255 000 zł

85 zł /m²

Rata 1 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Czosnów, Cząstków Polski

Działka 3 000,00 m², oferta nr , WIL260918, Czosnów, Cząstków Polski
WIL260918 - zdjęcie nr 0
WIL260918 - zdjęcie nr 1
WIL260918 - zdjęcie nr 2
WIL260918 - zdjęcie nr 3
WIL260918 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

85 zł

Powierzchnia:

3 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą