Logo

Działka na sprzedaż, 277 265,00 m², oferta nr FCZ-GS-199171-2

24 600 000 zł

89 zł /m²

Rata 115 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Czarnków

Działka 277 265,00 m², oferta nr , FCZ-GS-199171-2, Czarnków
FCZ-GS-199171-2 - zdjęcie nr 0
FCZ-GS-199171-2 - zdjęcie nr 1
FCZ-GS-199171-2 - zdjęcie nr 2
FCZ-GS-199171-2 - zdjęcie nr 3
FCZ-GS-199171-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 277265 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

89 zł

Powierzchnia:

277 265,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą