Logo

Działka na sprzedaż, 8 802,00 m², oferta nr PAN658887

2 640 600 zł

300 zł /m²

Rata 12 355 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chwaszczyno, Zbożowa

Działka 8 802,00 m², oferta nr , PAN658887, Chwaszczyno, Zbożowa
PAN658887 - zdjęcie nr 0
PAN658887 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 8802 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

8 802,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą