Logo

Działka na sprzedaż, 20 060,00 m², oferta nr PAN333380

10 030 000 zł

500 zł /m²

Rata 46 928 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bojano, Wrzosowa

Działka 20 060,00 m², oferta nr , PAN333380, Bojano, Wrzosowa
PAN333380 - zdjęcie nr 0
PAN333380 - zdjęcie nr 1
PAN333380 - zdjęcie nr 2
PAN333380 - zdjęcie nr 3
PAN333380 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 20060 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

500 zł

Powierzchnia:

20 060,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą