Logo

Działka na sprzedaż, 10 938,00 m², oferta nr 10216/3098/OGS

1 050 000 zł

96 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Bieniewo-Parcela

Działka 10 938,00 m², oferta nr , 10216/3098/OGS, Bieniewo-Parcela
10216/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10216/3098/OGS - zdjęcie nr 3
10216/3098/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

96 zł

Powierzchnia:

10 938,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą