Logo

Działka na sprzedaż, 342,00 m², oferta nr LIRE710

199 000 zł

582 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Biała Podlaska

Działka 342,00 m², oferta nr , LIRE710, Biała Podlaska
LIRE710 - zdjęcie nr 0
LIRE710 - zdjęcie nr 1
LIRE710 - zdjęcie nr 2
LIRE710 - zdjęcie nr 3
LIRE710 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 342 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

582 zł

Powierzchnia:

342,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą